Posted on: 19 czerwca 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Wśród dyskontów spożywczych króluje w Polsce portugalska sieć Biedronka. Zakupy w tym sklepie kojarzą się nam z najniższymi cenami na rynku, co jest korzystne dla konsumentów, powinno jednak dać do myślenia podmiotom, które chcą zawrzeć umowę franczyzy z tą niezwykle popularną siecią spożywczą. Należy tu przede wszystkim zapoznać się dokładnie z praktykami, jakie dyskont Biedronka stosuje wobec dostawców towarów na swoje półki sklepowe.

Biedronka franczyza. Jakie są plusy i minusy zawarcia umowy franczyzy z portugalską siecią deskontów spożywczych marki Biedronka? Jakie korzyści oraz także problemy może przynieść franczyzobiorcy podpisanie umowy franczyzy z siecią Biedronka? Czym charakteryzuje się ta forma współpracy, jaka ma być jej wartość rynkowa i wizerunkowa?

 Franczyzobiorca jest osobą, która wykonuje czynności na rzecz innych podmiotów gospodarczych, z którymi zawarł on umowę franczyzy. Wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy warto podjąć franczyzobiznes. Biedronka franczyza jest dość popularna w Polsce. W tym artykule poruszamy korzyści oraz także problemy związane ze zawarciem umowy franczyzy z portugalskim sieciami deskontów spożywczo-przemysłowych marki Biedronka. Chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj proszę ten artykuł.

Kluczową sprawą przy franczyzie Biedronka jest lokalizacja tego dyskontu, która może przyczynić się do naszego sukcesu lub porażki finansowej i wizerunkowej. Franczyzobiorcy są bardzo czujni co do lokalizacji, którą wybierają. Kluczowym jest dla nich to by ta lokalizacja była ich miejscem zamieszkania oraz pracy. Ponieważ franczyza Biedronka może oznaczać dodatkowe stresory na naszej drodze życiowej, powinniśmy je brać pod uwagę i analizować taktycznie. Warto rozejrzeć się za placem pod budowę supermarketu Biedronka w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma zbyt dużego wyboru towarów wyższej jakości niż te oferowane przez portugalską sieć Biedronka.

Jeżeli jednak wolisz przystąpić do franczyzy Biedronka z lokalizacją w Warszawie, sprawdź koniecznie przeprowadzki Warszawa, jest to oferta firmy, która może okazać się bardzo korzystna przy otwieraniu lub przenoszeniu biznesu do innej lokalizacji.

Podsumowując, warunki franczyzy z siecią portugalskich sklepów Biedronka, której właścicielem jest Jeronimo Martens, trzeba bardzo gruntownie rozważyć, kalkulując ryzyko finansowe, gospodarcze i wizerunkowe, które musimy ponieść. Franczyza z siecią Biedronka może wydawać się nam bardzo atrakcyjna ze względu na popularność tego dyskontu wśród klientów o mniejszej zawartości portfela lub oszczędnych. Należy jednak pamiętać, że produkty spożywcze i przemysłowe z Biedronki nie wygrywają z produktami z innych supermarketów jakością, a jedynie najniższą na rynku ceną.